Виготовлення та постачання обмотки

Наше підприємство виготовляє і постачає запасні обмотки (котушки, напівкотушки, стрижні) з мікастрічковою компаундованою і термореактивною ізоляцією класів нагрівостійкості «B» і «F» для ремонту і модернізації електричних машин на напругу до 13,5 кВ.

Виготовляємо:

  • котушки обмоток статорів електродвигунів і генераторів потужністю до 50 МВт;
  • стрижневі обмотки статорів турбо- і гідрогенераторів потужністю до 100 МВт, синхронних компенсаторів потужністю до 75 МВа.

При виготовленні стрижнів застосовуємо найсучаснішу технологію, що ґрунтується на використанні термореактивної безперервної ізоляції (типу «елмікатерм») за класом нагрівостійкості «F» (155°С) з подальшим вакуумуванням і гідростатичним обпресуванням, що підвищує монолітність, електричну міцність, вологостійкість корпусної ізоляції і, в підсумку, збільшує надійність і термін експлуатації електричних машин.
Наявність унікальної просочувально-сушильної установки дозволяє здійснювати вакуумування і гідростатичне опресовування секцій обмоток статорів.

Стержни обмотки статора электродвигателя СТМ-9000-2 подготовленные к пропитке и опрессовке в пропиточно-сушильной установке.

Стрижні обмотки статора електродвигуна СТМ-9000-2, підготовлені до просочення і опресовування в просочувально-сушильній установці.

Изолированная катушка с изоляцией типа «Монотерм» выполнена с применением изолировочной ленты «Элмикатерм» на основе полиамидной пленки.

Ізольована котушка з ізоляцією типу «Монотерм» зроблена із застосуванням ізолювальної стрічки «Елмікатерм» на основі поліамідної плівки

Приспособление для формирования геометрии секций

Пристосування для формування геометрії секцій, що точно повторює габаритні розміри обмотки статора заводу-виробника.

Витковая катушка сформированная на рихтовочном шаблоне повторяет заданную геометрию обмотки статора

Виткова котушка, сформована на рихтувальному шаблоні, повторює задану геометрію обмотки статора

Катушка полюсная

Котушка полюсна